کسب درآمد تضمینی با آسایش خرید

کسب درآمد تضمینی با آسایش خرید

مدیرعامل شرکت طرح آسایش از اجرای طرح ویژه فروش اقساطی کالا از طریق نمایندگان و واحد سرپرستی خود در سراسر کشور خبر داد.

این طرح در راستای ارج نهادن به اهداف اقتصاد مقاومتی و نیز توسعه اقتصادی و اشتغال و امکان شرایط خرید ویژه به خانوارها طراحی و اجرا می‌شود.

مهدی ارفعی مدیرعامل طرح آسایش با بیان اینکه علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند با اخذ نمایندگی در این طرح ملی مشارکت کنند، گفت: شرکت طرح آسایش در سال ۱۳۹۰ توسط کادری مجرب در زمینه گسترش فروش کالا تاسیس شده که به عنوان اولین و بزرگ‌ترین برند فروش اقساطی کالای مورد نیاز خانوار در کشور است.

وی تصریح کرد: این مرکز بیش از سه هزار نوع کالا را از جمله انواع لوازم خانگی، انواع موبایل، لپ‌تاپ و تبلت، کامپیوتر، انواع لوازم یدکی خودروهای داخلی و خارجی، لاستیک، بلیط سفرهای داخلی و خارجی، بیمه شخص ثالث، اقلام جهیزیه، انواع مبلمان و بسیاری کالاهای دیگر که در وب‌سایت این مرکز قابل رویت است را به صورت اقساطی از طریق نمایندگان خود در سراسر کشور به فروش می‌رساند.

مدیرعامل طرح آسایش از افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط خواست تا برای بهره‌برداری از این فرصت استثنایی و اخذ نمایندگی و واحد سرپرستی این برند در سراسر کشور با مشاوران طرح آسایش از طریق شماره ۷۵۹۹۰-۰۲۱ تماس بگیرند.